další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Jahody ze semen
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Drobné a ostatní ovoce Jít na stránku 1, 2  Další  [Vše]
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JirkaT
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: ne 2. 3. 2008, 21:25    Předmět: Jahody ze semen Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Dobrý den,mám semena jahod,poradíte mi,prosím,jak je zasít,aby neschnili??Vloni jsem je sazel do zeminy a nic z toho nebylo,vše schnilo..Děkuji Jirka.. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bosto2
Návštěvník

PříspěvekZaslal: ne 2. 3. 2008, 21:38    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Propařit zem a zalít výsev Previkurem nebo Fundazolem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: ne 2. 3. 2008, 21:43    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
mám je také nasety, a z deseti je pět už venku .nesmíte semínka zasejpat hlínou jen naset na povrch a přitlačit pokropit a přikrýt folií,myslím že neuhnily ale pokud jste je zahrnul neměli možnost vzejít.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bosto2
Návštěvník

PříspěvekZaslal: ne 2. 3. 2008, 21:54    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Jahody tedy patří mezi rostliny klíčící na světle.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: ne 2. 3. 2008, 22:03    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
správně by se měly jahody set až červenec srpen a plodí druhým rokem,jestli jste je už nasel tak to nevadí já je mám taky nasety možná že vám letos nezaplodí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JirkaT
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: pá 14. 3. 2008, 21:02    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Děkuji moc za odpovědi..Jirka.. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 15. 3. 2008, 20:43    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
nasel jste jahody dejte vědět jak se daří s pěstováním.mě vzešly všechny tak jsem je rozsázela pinsetou a už jim lezou lupinky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JirkaT
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: po 17. 3. 2008, 22:54    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Haničko,ještě jsem se k tomu bohužel nedostal...Snad o tomto víkendu... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JirkaT
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: so 22. 3. 2008, 16:22    Předmět: Jahody Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak jahody zasety...semena ani nebylo videt,jak jsou malinky.. Laughing Laughing
Jen jsem se jeste chtel zeptat,jestli jste je prubezne Hanicko zalevala..
Dekuji za odpoved...Jirka..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 22. 3. 2008, 19:33    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
ano občas jsem je pokropila rozprašovadlem aby nevyschla
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: po 24. 3. 2008, 20:10    Předmět: Re: Jahody Odpovědět na téma Odpovědět s citací
JirkaT napsal:
Tak jahody zasety...semena ani nebylo videt,jak jsou malinky.. Laughing Laughing
Jen jsem se jeste chtel zeptat,jestli jste je prubezne Hanicko zalevala..
Dekuji za odpoved...Jirka..


Můžete výsev překrýt fólií na potraviny - ale udělejte do ní dírky, aby se větralo. Substrát nebude tolik vysychat, stačí jen pohlídat, aby zas nebylo mokro moc Mr. Green = opatrnější zálivka (kvůli plísni)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JirkaT
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: čt 27. 3. 2008, 21:40    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Děkuji za rady,fólii jsem propíchal...
Dneska jsou vidět takové hubeňounké rostlinky a na vršku jakoby se dělali dva lístky..
Tak snad to jsou jahůdky a ne nějaký plevel.. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: čt 27. 3. 2008, 21:46    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Chtěly by dost světla, aby nebyly jak nítěnky.
Jak začnou dělat pravé lístky, tak už bezpečně poznáte, co je jahoda a co plevel Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 27. 3. 2008, 22:07    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Opravdu,když vylezly byly jak nitky aní jsem je do prstů nemohla chytit,když jsem je přesazovala.Prostě miniatury na pinsetu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JirkaT
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: so 29. 3. 2008, 21:41    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak to ještě nejsou jahody,ale plevel...Asi by to bylo brzo... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Drobné a ostatní ovoce Jít na stránku 1, 2  Další  [Vše]
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group